هر رأی تیری به قلب دشمنان انقلاب اسلامی است

 

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، بهجت قاسمی، همسر شهید مجید شهریاری با حضور در مراسم تجلیل از شهدای علم و فناوری که در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار شد، گفت: آیت‌الله جوادی آملی به شهید شهریاری لقب شهید دانش دادند که البته این لقب برای تمامی دانشمندان شهید کشور صادق است.

وی افزود: اگر با دید الهی به علوم طبیعی نگریسته شود تمامی علوم از فیزیک و شیمی گرفته تا تاریخ و جغرافیا علم الهی خواهند بود ولی اگر این علوم را فقط از دید طبیعی بنگریم، دید غیر الهی خواهد بود.

قاسمی تصریح کرد: آن قدر که از شهادت احمدی روشن و رضایی نژاد متأثر شدم از شهادت شهریاری متأثر نشدم؛ شهیدان رضایی‌نژاد و احمدی روشن بسیار جوان بودند و باید پرسید گناه آنان چه بود؟.

وی با اشاره به اینکه شرایط فعلی که با شهادت دانشمندان ما همرا است،مرحله‌گذار است، افزود: مراحل گذار مختلفی را پشت سر نهاده‌ایم که دفاع مقدس و انقلاب از آن موارد بودند و شرایط فعلی نیز نوعی مرحله گذار است که در مرحله جهاد و جنگ علمی هستیم و سربازان این مرحله دانشمندان متعهد ما هستند.

همسر شهید شهریاری در پایان خاطرنشان کرد: تا انتخابات چند روزی بیشتر باقی نمانده است و من می‌خواهم که همگان در انتخابات شرکت کنند تا دشمنان ما و کسانی که انتخابات را تحریم کردند شکست بخورند؛ من خود به نیت شلیک تیری به قلب دشمنان رأی می‌دهم و بدانید حتی اگر رأی سفید بدهید دشمنان ناامید خواهند شد.

/ 0 نظر / 37 بازدید