مراقب اسلام آمریکایی باشیم

سالهاست که کشور ژاپن در زمینه ی ساخت انیمه در جهان شهره ی خاص و عام است و در صدا وسیمای جمهوری اسلامی ایران نیز با انیمه هایی همچون فوتبالیست ها و اکیوسان و...در گذشته جای خود راباز کرده است ، به گونه ای که کودکان دهه های ۶۰ و ۷۰ اکثرا با این نوع انیمه ها انس خاصی گرفته اند .

در سال های اخیر به برکت وجود اینترنت و ماهواره و همکاری هموطنان شاید بی اطلاعمان به روز ترین  انیمه های ژاپنی که کاملا با اصول اسلام در تضاد می باشند و در حیطه ی طرز فکر اومانیسم ساخته شده اند مانند ناروتو ، بلیچ ، دارکر زن بلک و ... به صورت کامل در اختیار قشر نوجوان و جوان ما قرار گرفته است. بطوریکه حتی در مغازه های پخش خودمان نیز یافت میشود!

 

 شایان ذکر است که در این دسته انیمه ها به هیچ وجه پوشش مناسبی برای قهرمانان زن در نظر گرفته نشده است و بطور واضح انتشار فساد و بی بند وباری در این نوع انیمه ها یافت می شود . این دسته انیمه ها همان دسته هستند که برای قشر متوسط و خاکستری جامعه ساخته شده اند تا آنهارا به سمت سیاهی بکشانند .

و اما اقدام جدید انیمه سازان ژاپنی که می توان گفت ۱۸۰ درجه با روند بالا در ظاهر متفاوت است ولی اگر دقیق بنگریم می بینیم که در همان راستا و حتی از انیمه های ذکر شده در بالا نیز مخرب ترند

 چندیست که انیمه سازان ژاپنی در اقدامی ناگهانی دست به طراحی شخصیت هایی در دنیای انیمه زدند که مسلمان می باشند و جالبست که شخصیت های دختر با همان ژست های انیمه های قبلی اما اینبار با حجاب کامل اند و می بینیم که کم کم در حال پیدا کردن محبوبیت در بین نوجوانان و جوانان مذهبی به ویژه خواهران ، به علت فانتزی بودن زیادشان می باشند...

در نگاه اول بسیار خوب به نظر می رسد چرا که تبلغی است برای اسلام ... اما کدام اسلام ؟ و از جانب چه کسانی ؟ اسلام ناب محمدی (ص) که شیعه بدان معتقد است یا اسلام آمریکایی و اسلامی که تنها اهل سنت در آن جای دارند ؟؟

حال این سوال پیش می آید که چه شد که دوستان لائیک ژاپنی ما یکدفعه به اسلام علاقه مند شدند و در صدد گسترش اسلام برآمدند و خواهان نشان دادن اسلام به عنوان دین صلح و دوستی شدند ؟

در ذیل به بررسی چند تصویر از این انیمه ها می پردازیم :

 یکی از چیزهایی که شیعه بدان معتقد است این است که کافر ها نجس اند و اکثر علما اهل کتاب را کافر می دانند ... حال به تصاویر زیر بنگرید:

        

         

 

نماز صبح خواندن یک دختر مسلمان سنی بدون پوشش !

نحوه ی حجاب یک دختر مسلمان:

 

ژشت های دختر مسلمان :

توجه داشته باشید که حیا رعایت نشده است ! همان ژست های قهرمانان جنسی انیمه های قبلی تنها با پوشش اسلامی !

                  

             

/ 2 نظر / 20 بازدید
محمدرضا

سلام. از توجه و اطلاع رسانی شما درباره ی این مسائل تشکر می کنم.[عینک][گل]

دلپریزاد

سلام علیکم مطلب وبلاگ شمارو خوندم برخی از تصاویر مربوط که قرار دادید کاملا با مطلب مطابق هست اما خواهشا به چند طرحی که ما گذاشتیم توجه کنید. شما نوشتید چند استاد لائیک طرح هارو زدند آیا طرح های انیمیتی که ما زدیم یعنی ما لاییک هستیم؟! اساتید من هم که تصاویر رو زدند و الان دارد به ما کمک میکنند تصاویر اسلامی رو برای طرح کیف کودکان جایگذین باربی کنیم هم چنینند؟ ما چند طلبه هستیم که این طرح رو راه انداختیم. در جستجوی اولیه بله حتی از این طرح های شما بدتر هم در اینترنت موجوده اما گروه ما با نیت خیر و با مشورت استاتید حوزه و روانشناسان شروع به طراحی کرده. لطفا مطلب ما را بخوانید http://www.delparizad.ir/?p=48 در نگاه اول شخصیت ها کاریکاتوری و ژاپنی هستند و دلیل رقابت با بازار چین و جذب کودکان می باشد...که کم کم این طبع تغییر کرده و جایگذین آن چهره های ایرانی مخصوصا چادری اصیل خواهد شد. مانند نمونه. از شما خواهش دارم در کنار مسئله به این موضوع دیدی منصفانه داشته باشید چرا که دوستان ما شبانه روز وقتشون رو برای این هدف گذاشتند تا با ورود اجناس غربی جلوگیری کنند یا علی