مقاله ویژه مراسم صبحگاهی مدارس

بسمه تعالی

یاد امام خمینی(ره)گرامی باد که انقلابی بزرگ را در این سرزمین به پیروزی رساند و سلسله شاهان ستمگر وسرسپرده را برانداخت. دست آمریکا را ازایران عزیز قطع و طمع صهیونیست های جنایتکار را درمنفعت طلبی ازمملکت صاحب الزمان(عج) به باد داد. وبنای انقلاب ونظامی را درایران برپا کرد که امروز منشأ خیر وحرکت در سایر سرزمین های اسلامی شده است.


   یاد باد از رزمندگان دلاور وشهیدان شجاعی که مردانه از انقلاب اسلامی دفاع کردند وبا ایثارجان خود توطئه های دشمنان را نقش برآب ساختند. دشمنانی که به سرکردگی آمریکای زورگو و توطئه گری صهیونیستها ی حیله گر، صدام را برای حمله نظامی به ایران تشویق کردند وجنگ 8 ساله ای را علیه قلبهای مؤمن ومهربان به راه انداختند.


   جنگی که اگر چه شهیدان عزیزی را ازما گرفت اما آنان را چون پرستوهای عاشقی به بهشت رضوان الهی بال وپر داد واز سوی دیگر ملت بزرگ ما را درمقابل توطئه های سخت دشمنان آبدیده تر ساخت. وحدت، بصیرت و هوشیاری که پس ازجنگ ودفاع مقدس 8 ساله، اقشار مختلف مردم، درمقابل توطئه ها، فتنه ها ونفاق افکنی ها ازخود نشان دادند، محصول همان حضور ودرخشندگی اراده شهیدان، رزمندگان و ملت بزرگ ما در سالهای جنگ تحمیلی است.


   امروز وفاداری عمیق ملت ما به رهبری بزرگوار انقلاب وولی فقیه زمان، خودباوری و دستیابی به انواع اختراعات و پیشرفت های علمی وصنعتی در بخش های دفاعی وغیر دفاعی،همه، دستآوردهای آن روزهایی است که مردانگی ومقاومت مردم ونیروهای رزمنده، دشمنان اسلام وایران را پس از تهاجم سنگین شان منکوب وسرانجام ازمیهن معرفت ومردانگی بیرون کرد. مهاجمانی که اگرچه به نام بعثی های صدامی از مرزهای عراق به ایران حمله ورشده بودند اما ازملیت های مختلف دربین شان سرباز بود وتجهیزات وحمایتهای مالی وسیاسی قدرت های بزرگ دنیا را باخود داشتند.


   ما دانش آموزان ایران عزیز اسلامی، که دلهایمان مملو ازعشق به مهدی صاحب الزمان (عج) واسلام عزیز است، دراین ایام آغازین سال تحصیلی که همزمان با سالگرد آغاز تهاجم بعثی های فریب خورده عراقی به میهن عزیزمان می باشد، همصدا با سایر اقشار ملت بزرگ ایران مجددا با حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای پیمان می بندیم که همواره تحت هدایت های ایشان در شناخت دشمنان و توطئه های رنگ ووارنگ آنها دقت وبصیرت داشته باشیم وهیچ گاه وبه هیچ قیمتی اتحاد وهمدلی خود را اسیر وسوسه ها و حیله های شیطانی دشمنان نسازیم. واز عموم مسئولان، مدیران و یکایک هم میهنان عزیز می خواهیم که همواره راههای نفوذ وتوطئه گری های دشمنان را دربین خود بشناسند و آنان را از رسیدن به اهداف جنایتکارانه شان ناکام نمایند. و بدانند که بصیرت واتحاد با محوریت ولایت، تنهاراه پیروزی وسربلندی وپیشرفتهای علمی، فرهنگی، مادی ومعنوی ما می باشد.


   و همچنان امیدواریم سایر ملتهای مسلمان نیز بتوانند با الگو گیری از ایران اسلامی، سرسپردگان خائن را سرکوب و نظام های سیاسی مردمی و اسلامی را در کشور های خود برقرار نمایند باشد تا اتحاد و اراده ی ملت های مسلمان بتواند بار دیگر اسلام را در سراسر دنیا قدرتمند سازد.

منبع:beest.ir

 

 

/ 0 نظر / 242 بازدید