یکی از هشدار های امام راحل (ره)به ما این بود که مراقب اسلام تحریف شده ای در آینده ی نچندان دور باشیم که خود ایشان اصطلاح اسلام آمریکایی را بکار بردند . اسلامی که نسبت به آموزه های دینی خود بی توجه است ، همان اسلامی که اکثر کشور های حوزه ی خلیج فارس دچارش شدند .

چندیست که دشمنان اسلام ناب ، این اسلام جعلی را از سمت آسیای شرقی به گونه ای نوین در حال تحمیل کردن می باشند ، که البته هدفشان این بار بر خلاف دفعات گذشته که قشر خاکستری و متوسط جامعه بود، قشر سفید و متدین و مذهبی جامعه های اسلامی می باشد و با توجه به تحقیقات بیشتر تمرکز آنها بر کشور هایی است که شیعیانی پایبند در آنها وجود دارند همچون : ایران ، بحرین ، تونس ، کویت و...


سالهاست که کشور ژاپن در زمینه ی ساخت انیمه در جهان شهره ی خاص و عام است و در صدا وسیمای جمهوری اسلامی ایران نیز با انیمه هایی همچون فوتبالیست ها و اکیوسان و...در گذشته جای خود راباز کرده است ، به گونه ای که کودکان دهه های ۶۰ و ۷۰ اکثرا با این نوع انیمه ها انس خاصی گرفته اند .

در سال های اخیر به برکت وجود اینترنت و ماهواره و همکاری هموطنان شاید بی اطلاعمان به روز ترین  انیمه های ژاپنی که کاملا با اصول اسلام در تضاد می باشند و در حیطه ی طرز فکر اومانیسم ساخته شده اند مانند ناروتو ، بلیچ ، دارکر زن بلک و ... به صورت کامل در اختیار قشر نوجوان و جوان ما قرار گرفته است. بطوریکه حتی در مغازه های پخش خودمان نیز یافت میشود!

 

 شایان ذکر است که در این دسته انیمه ها به هیچ وجه پوشش مناسبی برای قهرمانان زن در نظر گرفته نشده است و بطور واضح انتشار فساد و بی بند وباری در این نوع انیمه ها یافت می شود . این دسته انیمه ها همان دسته هستند که برای قشر متوسط و خاکستری جامعه ساخته شده اند تا آنهارا به سمت سیاهی بکشانند .

و اما اقدام جدید انیمه سازان ژاپنی که می توان گفت ۱۸۰ درجه با روند بالا در ظاهر متفاوت است ولی اگر دقیق بنگریم می بینیم که در همان راستا و حتی از انیمه های ذکر شده در بالا نیز مخرب ترند

 چندیست که انیمه سازان ژاپنی در اقدامی ناگهانی دست به طراحی شخصیت هایی در دنیای انیمه زدند که مسلمان می باشند و جالبست که شخصیت های دختر با همان ژست های انیمه های قبلی اما اینبار با حجاب کامل اند و می بینیم که کم کم در حال پیدا کردن محبوبیت در بین نوجوانان و جوانان مذهبی به ویژه خواهران ، به علت فانتزی بودن زیادشان می باشند...

در نگاه اول بسیار خوب به نظر می رسد چرا که تبلغی است برای اسلام ... اما کدام اسلام ؟ و از جانب چه کسانی ؟ اسلام ناب محمدی (ص) که شیعه بدان معتقد است یا اسلام آمریکایی و اسلامی که تنها اهل سنت در آن جای دارند ؟؟

حال این سوال پیش می آید که چه شد که دوستان لائیک ژاپنی ما یکدفعه به اسلام علاقه مند شدند و در صدد گسترش اسلام برآمدند و خواهان نشان دادن اسلام به عنوان دین صلح و دوستی شدند ؟

در ذیل به بررسی چند تصویر از این انیمه ها می پردازیم :

 یکی از چیزهایی که شیعه بدان معتقد است این است که کافر ها نجس اند و اکثر علما اهل کتاب را کافر می دانند ... حال به تصاویر زیر بنگرید:

        

         

 

نماز صبح خواندن یک دختر مسلمان سنی بدون پوشش !

نحوه ی حجاب یک دختر مسلمان:

 

ژشت های دختر مسلمان :

توجه داشته باشید که حیا رعایت نشده است ! همان ژست های قهرمانان جنسی انیمه های قبلی تنها با پوشش اسلامی !